У Чернівцях відкрили реабілітаційно-бальнеологічне відділення

Проєкт дозволить відновлювати здоров’я як військовим, які повернулися з фронту, так і цивільним.
Проєкт дозволить відновлювати здоров’я як військовим, які повернулися з фронту, так і цивільним.
фото Чернівецької обласної ради
У Чернівецькому обласному медично-діагностичному центрі відкрили реабілітаційно-бальнеологічне відділення.
Про це повідомив голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко.
Ремонт у приміщенні стартував на початку року та коштував 5,3 мільйона гривень. За словами Олексія Бойка, три з них виділили з обласного бюджету, а решту заклад заробив самотужки.
У відділенні надаватимуть понад 10 видів послуг.
«Це фактично санаторій – із цілющою водою з «Брусниці», вправними фахівцями, новим обладнанням. Однак, щоб скористатися його послугами, не треба довго й далеко їхати. Цей санаторій тут, у Чернівцях», – написав Бойко.
Нагадаємо, Шпальта також розповідала, що у Чернівцях презентували соціальний ролик про те, як правильно спілкуватися з дружинами військовослужбовців.
фото Чернівецької обласної ради
Нет тэгов
Джерело: shpalta.media
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
«Буковина-2» припиняє виступи у Другій лізі: клуб створює команду U-21
Колишній басейн біля стадіону «Буковина» засипали ґрунтом: у клубі пояснили навіщо
У Чернівцях відбудеться літературний мініфестиваль із сучасними авторами
На дорогах Буковини триває ремонт: цього тижня роботи проводять у Вижниці, Вашківцях та Герці
У Чернівцях повністю перекриють вулицю Чорноморську: яка причина
