Депутат Чернівецької обласної ради не повернувся до України після відрядження

Наразі місце його перебування невідоме.
Наразі місце його перебування невідоме.
Олексій Волощук/фото Чернівецької обласної ради
Депутат Чернівецької обласної ради не повернувся до України після відрядження. 31 травня 2024 року начальник відділу з питань міжнародних зв’язків та транскордонного співробітництва Олексій Волощук у складі офіційної делегації поїхав до Румунії.
Про це пише обласна рада.
У встановлений термін до України не повернувся та на роботі не з’явився. Наразі місце його перебування невідоме.
«Засуджуємо ганебний вчинок, який негативно впливає на репутацію працівників органів місцевого самоврядування та депутатського корпусу. Про інцидент у встановленому порядку поінформували правоохоронні органи», — йдеться в дописі.
Згідно з пунктом 9 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування» та пунктом 4 статті 40 Кодексу законів про працю України, Олексій Волощук був звільнений із займаної посади.
Нет тэгов
Джерело: shpalta.media
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
«Буковина-2» припиняє виступи у Другій лізі: клуб створює команду U-21
Колишній басейн біля стадіону «Буковина» засипали ґрунтом: у клубі пояснили навіщо
У Чернівцях відбудеться літературний мініфестиваль із сучасними авторами
На дорогах Буковини триває ремонт: цього тижня роботи проводять у Вижниці, Вашківцях та Герці
У Чернівцях повністю перекриють вулицю Чорноморську: яка причина
