Найєм написав заяву про звільнення з посади голови Держагентства відновлення

Наразі відомо, що його команда теж написала заяви про звільнення.
Наразі відомо, що його команда теж написала заяви про звільнення.
Фото – Андрій Гудзенко, LIGA.net
Голова Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафа Найєм написав заяву про звільнення.
Про це повідомляє Рух «Чесно».
Наразі відомо, що заяви про звільнення написали також Андрій Івко, перший заступник Голови Агентства відновлення та Валерія Іванова, заступник Голови Агентства відновлення.
Рішення ухвалили на тлі скандалу із зірваним відрядженням Найєма до Берліна на міжнародну конференцію 11-12 червня, яка покликана мобілізувати міжнародну підтримку відновлення країни після руйнування внаслідок повномасштабного російського вторгнення.
« Я залишаю посаду голови Агентства відновлення. Рішення прийняв самостійно через системні перешкоджання, які не дають подальшої можливості ефективно виконувати свої повноваження. Починаючи з листопада минулого року, команда Агентства почала стикатися з постійною протидією, спротивом та створенням штучних перешкод», — написав Найєм у фейсбуці.
Він зазначив, що виконуватиме свої обов’язки до прийняття рішення Урядом про його звільнення і передасть справи наступникам.
Нет тэгов
Джерело: shpalta.media
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
«Буковина-2» припиняє виступи у Другій лізі: клуб створює команду U-21
Колишній басейн біля стадіону «Буковина» засипали ґрунтом: у клубі пояснили навіщо
У Чернівцях відбудеться літературний мініфестиваль із сучасними авторами
На дорогах Буковини триває ремонт: цього тижня роботи проводять у Вижниці, Вашківцях та Герці
У Чернівцях повністю перекриють вулицю Чорноморську: яка причина
