Буковинські медустанови отримали три електрокари

Автівки передали закладам охорони здоров’я з Сокирян, Остриці та Берегомету.
Автівки передали закладам охорони здоров’я з Сокирян, Остриці та Берегомету.
фото Чернівецької ОВА
Міністерство охорони здоров’я України передало буковинським закладам охорони здоров’я три електрокари.
Про це на своїй сторінці у фейсбуку повідомив голова Чернівецької обласної військової адміністрації Руслан Запаранюк.
Електромобілі MD4 Electric отримали Сокирянський центр первинної медико-санітарної допомоги, Берегометський центр первинної медико-санітарної допомоги та Амбулаторія загальної практики сімейної медицини святого великомученика Пантелеймона Острицької сільської ради.
фото Чернівецької ОВА
«Транспорт використовуватимуть для потреб закладів охорони здоров’я. Завдяки цьому робота персоналу первинної ланки буде більш мобільною: лікарі зможуть виїжджати до пацієнтів, які потребують медичної допомоги, у населених пунктах громад», — йдеться в повідомлені.
Автівки передали у рамках Угоди про грант Глобального фонду фінансування у Проєкті «Зміцнення системи охорони здоров’я та збереження життя» (HEAL Ukraine) між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку.
Нагадаємо, нещодавно Шпальта розповідала, що у застосунку «Повітряна тривога» з’явились техніки психологічної самодопомоги
Нет тэгов
Джерело: shpalta.media
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
«Буковина-2» припиняє виступи у Другій лізі: клуб створює команду U-21
Колишній басейн біля стадіону «Буковина» засипали ґрунтом: у клубі пояснили навіщо
У Чернівцях відбудеться літературний мініфестиваль із сучасними авторами
На дорогах Буковини триває ремонт: цього тижня роботи проводять у Вижниці, Вашківцях та Герці
У Чернівцях повністю перекриють вулицю Чорноморську: яка причина
