У Чернівцях відбувся чемпіонат міста з велоспорту

У парку «Гарячий Урбан» провели чемпіонат міста з велоспорту.
У парку «Гарячий Урбан» провели чемпіонат міста з велоспорту.
Фото Управління фізичної культури та спорту Чернівецької обласної ради
На чемпіонаті міста з велоспорту першого дня учасники змагалися в індивідуальній гонці на час.
Переможцями та переможницями змагань стали Микита Шпак серед чоловіків, Олександр Пуздряк серед юніорів та Катерина Малишевська серед юніорок.
Про це повідомляє на своїй фейсбук-сторінці Управління фізичної культури та спорту Чернівецької міської ради.
Перемогу серед молоді здобули Михайло Мельник, Анна Самборська, Геннадій Цвігун та Кіра Калетник.
На другий день чемпіонату визначили переможців у гонці крос-кантрі. Ними стали Микола Шпак, Олександр Пуздряк, Катерина Малишевська, Юрій Фірчук, Анна Самборська, Геннадій Цвігун та Світлана Перерва.
Нагаємо, раніше Шпальта писала про те, що лучники з Чернівців здобули призові місця на чемпіонаті України серед юніорів та кадетів.
Нет тэгов
Джерело: shpalta.media
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
«Буковина-2» припиняє виступи у Другій лізі: клуб створює команду U-21
Колишній басейн біля стадіону «Буковина» засипали ґрунтом: у клубі пояснили навіщо
У Чернівцях відбудеться літературний мініфестиваль із сучасними авторами
На дорогах Буковини триває ремонт: цього тижня роботи проводять у Вижниці, Вашківцях та Герці
У Чернівцях повністю перекриють вулицю Чорноморську: яка причина
