Буковинські шкільні ліги вирушили на Всеукраїнські змагання

Шість команд представлятимуть Чернівецьку область на змаганнях «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч».
Шість команд представлятимуть Чернівецьку область на змаганнях «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч».
Фото зі сторінки Чернівецької обласної військової адміністрації
Буковинські шкільні ліги представлятимуть область на змаганнях в Києві. Впродовж наступних 5 днів вони боротимуться за перемогу на Всеукраїнському етапі з командами з інших областей.
Про це повідомляє Чернівецька обласна військова адміністрація на своїй фейсбук-сторінці.
Представники вже вирушили до Києва. Ліги боротимуться за місця в таких видах спорту як баскетбол, волейбол, футзал та спортивне орієнтування.
В змаганнях беруть участь 55 учасників різних ліцеїв.
«Дикі гуси» представляють багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей, «Чернівецькі саламандри» – чернівецький ліцей №13 та «Глибоцькі горностаї» – ОЗ «Глибоцький ліцей».
Своєю чергою команди«Чернівецькі австралійські крокодили», «Летючі дракони», «Чернівецькі серни» представляють ліцеї №4, №10, №9.
Раніше Шпальта писала про те, що двоє чернівчан стали учасниками п’ятих національних змагань Ігри Нескорених 2025.
Нет тэгов
Джерело: shpalta.media
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
«Буковина-2» припиняє виступи у Другій лізі: клуб створює команду U-21
Колишній басейн біля стадіону «Буковина» засипали ґрунтом: у клубі пояснили навіщо
У Чернівцях відбудеться літературний мініфестиваль із сучасними авторами
На дорогах Буковини триває ремонт: цього тижня роботи проводять у Вижниці, Вашківцях та Герці
У Чернівцях повністю перекриють вулицю Чорноморську: яка причина
