Ситуація в українській енергосистемі стане складнішою наступного тижня, – голова Укренерго

Наступний тиждень в порівнянні з цим, буде важчим.
Наступний тиждень в порівнянні з цим, буде важчим.
Фото: Економічна правда
Ситуація в українській енергосистемі стане відчутно складнішою. Про це голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький розповів в інтерв’ю Української Правди.
Через зростання енергоспоживання і виведення в ремонт чергового енергоблока АЕС, побутових споживачів доведеться відключати.
«Відзавтра ми будемо мати справу зі зниженою потужністю на атомних електростанціях. І в середині двадцятих чисел червня – ще будемо мати додатковий крок зниження потужності на АЕС», – каже Кудрицький.
Це пов’язано з ремонтною кампанією. Вона перевантажує паливо, під час ремонту.
За словами голови правління, паливо має здатність виробляти енергію тільки певний час, і коли воно вигорає – його треба міняти. Тому ці речі важко “посунути” в часі. Ремонт можна відтермінувати на декілька днів, або на тиждень, але усунути його повністю не вийде.
Шпальта раніше писала про те, що за найгіршого сценарію світла й тепла взимку може не бути по 20 годин.
Нет тэгов
Джерело: shpalta.media
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
«Буковина-2» припиняє виступи у Другій лізі: клуб створює команду U-21
Колишній басейн біля стадіону «Буковина» засипали ґрунтом: у клубі пояснили навіщо
У Чернівцях відбудеться літературний мініфестиваль із сучасними авторами
На дорогах Буковини триває ремонт: цього тижня роботи проводять у Вижниці, Вашківцях та Герці
У Чернівцях повністю перекриють вулицю Чорноморську: яка причина
