Регіони 24 Червня, 2024 weest

Чернівецькі лучники здобули нагороди першого етапу Кубка України

Спортсмени здобули три золоті, шість срібних та одну бронзову медалі.

Спортсмени здобули три золоті, шість срібних та одну бронзову медалі. 

фото Управління фізичної культури та спорту Чернівецької міської ради

У Чернівцях відбувся перший етап Кубка України зі стрільби з лука. 

Про це йдеться на офіційній сторінці Управління фізичної культури та спорту Чернівецької міської ради.

У змаганнях взяли участь представники 8 областей України. Так, чернівецькі лучники вибороли три золоті, шість срібних та одну бронзову медалі. 

Золото здобули:

— Іван Кожокарь (чоловіки);

— Мирослава Сіміна (кадетки);

— Олександра Настас, Мирослава Сіміна, Ольга Трачук (Чернівці-1, командні змагання серед кадеток).

фото Управління фізичної культури та спорту Чернівецької міської ради

Срібні медалі вибороли:

— Олександр Матлак (чоловіки);

— Анна Чобанюк (жінки);

— Олександра Настас (кадетки);

— Віктор Богатирець, Степан Завка, Олександр Матлак (Чернівці – 2, командні змагання серед чоловіків);

— Тетяна Дорохова, Ірина Семенова, Юлія Череп (Чернівці – 1, командні змагання серед жінок);

— Ірина Семенова, Стефан Костик (Чернівці-1, MIX серед дорослих);

фото Управління фізичної культури та спорту Чернівецької міської ради

Також бронзу у командних змаганнях серед кадетів здобули Павло Житар, Роман Ризун та Дмитро Шененко.

Нагадаємо, нещодавно Шпальта розповідала, що футбольний клуб «Буковина» підписав угоду з 30-річним опорним півзахисником Віталієм Кольцовим, який у минулому сезоні був гравцем «Інгульця».

Нет тэгов
Джерело: shpalta.media

Поділитися

Читайте також

Ще актуальне

Повідомити новину