Чоловік, який в Одесі травмував військового ТЦК та СП, вибачився за свою поведінку
Сьогодні, 6 березня, в Одесі стався випадок застосування фізичної сили проти військовослужбовця одного з ТЦК та СП Одещини під час виконання ним службових обов’язків.
Пізніше правопорушник визнав свою провину, висловив публічні вибачення потерпілому військовослужбовцю та всіляко сприяв вирішенню конфлікту уже мирним шляхом. Сторони дійшли до порозуміння і ситуацію станом на цю годину врегульовано.
«Наголошуємо вкотре, що агресія, тим більше, прояв її у фізичному насиллі щодо військовослужбовців є неприпустимою та підпадає під кримінальну відповідальність. Дотримання законних вимог представників силових структур у воєнний час – це не лише правова норма, а й питання національної безпеки», – зазначають в ТЦК та СП.
Підготувала Діана ГЕРГІНОВА
Одеса : yug.today
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
Трамп прибув до Евіана на саміт G7
Міністр оборони Латвії передав Україні 14 бойових машин
Качка – про вступ України до ЄС: Відкриття наступних кластерів є питанням найближчого місяця
Загарбники вдарили по зоопарку в Харкові, постраждали тварини
На Дніпропетровщині за день через російські атаки пошкоджені два підприємства і дитсадок
