У Білгороді-Дністровському росіяни пошкодили учбовий заклад: керівництво просить колишніх випускників про допомогу
Внаслідок вранішньої атаки на Білгород-Дністровський дуже пошкоджено будівлю Білгород-Дністровського фахового коледжу природокористування, будівництва та комп’ютерних технологій.
Керівництво коледжу звертається за допомогою до випускників, спонсорів, батьків та усіх небайдужих жителів Одеської області.
Усіх, хто має бажання та можливість допомогти, просять перерахувати кошти за наступними реквізитами.
Одержувач платежу:Б-Д БФ «Надія»
Поточний рахунок: UA 083052990000026002024914151
ЄДРПОУ (Ідентифікаційний код): 3843643
Найменування установи банку: АТ «Приватбанк», відділення «Одеське №53»
Призначення платежу: Благодійний внесок, ПІБ.
Підготувала Діана ГЕРГІНОВА
Одеса : yug.today
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
Трамп прибув до Евіана на саміт G7
Міністр оборони Латвії передав Україні 14 бойових машин
Качка – про вступ України до ЄС: Відкриття наступних кластерів є питанням найближчого місяця
Загарбники вдарили по зоопарку в Харкові, постраждали тварини
На Дніпропетровщині за день через російські атаки пошкоджені два підприємства і дитсадок
